- Stoc epuizat

Ventilator turn revolutionar cu functie de racire a apei First Austria FA-5560-4
Ventilatorul este echipat cu un panou tactil modern care arata temperatura ambientala. Trei niveluri de putere si trei moduri de functionare cu functie de oscilatie pe o raza de 80 de grade, precum si un cronometru de pana la 12 ore garanteaza o adaptare perfecta la nevoile fiecaruia!
- Putere: 60W
- Panou tactil care arata temperatura
- 3 trepte de viteza
- Dimensiuni
Lungime: 30 cm
Latime: 30 cm
Inaltime: 102 cm
- Telecomanda, care permite setarea parametrilor optimi si a modului de functionare
- Oscilatie a aerului de 80°
- Oscilatie
- Functie perdea de apa
- Functie de racire a aerului - 2 recipiente cu gel de racire incluse
- 3 moduri de functionare: Normal, vant natural, mod noapte
- Volum rezervor: 2 l.
- Cronometru: 12 ore
- Nivel de zgomot: ≤ 53 dB
- Greutate: 4,4 Kg
- Alimentare: 220-230 V
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ventilator turn revolutionar cu functie de racire a apei First Austria FA-5560-4
Ventilatorul este echipat cu un panou tactil modern care arata temperatura ambientala. Trei niveluri de putere si trei moduri de functionare cu functie de oscilatie pe o raza de 80 de grade, precum si un cronometru de pana la 12 ore garanteaza o adaptare perfecta la nevoile fiecaruia!
- Putere: 60W
- Panou tactil care arata temperatura
- 3 trepte de viteza
- Dimensiuni
Lungime: 30 cm
Latime: 30 cm
Inaltime: 102 cm
- Telecomanda, care permite setarea parametrilor optimi si a modului de functionare
- Oscilatie a aerului de 80°
- Oscilatie
- Functie perdea de apa
- Functie de racire a aerului - 2 recipiente cu gel de racire incluse
- 3 moduri de functionare: Normal, vant natural, mod noapte
- Volum rezervor: 2 l.
- Cronometru: 12 ore
- Nivel de zgomot: ≤ 53 dB
- Greutate: 4,4 Kg
- Alimentare: 220-230 V
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Ajustarea direcției, Temporizator, la distanta, Display LED, Ţese, Sleep mode, Protecție la suprasarcină |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare turn |
| Material | ABS |
| Nivel zgomot | 53 dB |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip alimentare | Reţea |
| Inaltime | 102 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Greutate | 4.4 Kg |
| Capacitate lichid | 2 l |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 36 luni |