- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 58 cm |
| Ширина | 21.2 cm |
| Дължина | 19.6 cm |
| Тегло | 2.4 Kg |
| Функции | Eco, Автоматично изключване, Защита от прегряване, Защита от преобръщане, Осцилация, Таймер |
| Дизайн | Кула |
| Нива на мощност | 2 |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Гаранция | 24 месеца |