- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 58 cm |
| Latime | 21.2 cm |
| Lungime | 19.6 cm |
| Greutate | 2.4 Kg |
| Functii | Eco, Oprirea automată, Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecție prin răsturnare, Oscilaţie, Temporizator |
| Design | Turn |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
| Garanție | 24 luni |