- -20,45 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял / Черен |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дължина | 12 cm |
| Тегло | 2.1 Kg |
| Функции | Дистанционно управление, Таймер |
| Дизайн | За стена |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 25 м² |
| Гаранция | 24 месеца |