- -20,45 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb negru |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Functii | Telecomandă, Temporizator |
| Design | Pentru un zid |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 25 m² |
| Garanție | 24 месеца |