
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Височина | 12.5 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Тегло | 1.16 Kg |
| Функции | Защита от прегряване, Студен въздух |
| Дизайн | Компактен |
| Нива на мощност | 2 |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Гаранция | 24 месеца |