
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Υψος | 12.5 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Βάρος | 1.16 Kg |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Κρύος αέρας |
| Σχέδιο | Συμπαγής |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 20 m² |
| Εγγύηση | 24 месеца |