- -7,72 €
- Изчерпано
Уредът за гладене с пара на Esperanza е изключително удобен и лесен за употреба. Идеален за гладене и освежаване на дрехи, завеси, тапицерии и одеяла. Може да го използвате както в хоризонтално, така и във вертикално положение, а времето, което ще му е необходимо преди да започнете да го използвате е само 30 секунди. Да, загрява едва за 30 секунди. Високото налягане на парата, което уредът генерира се справя без проблем и с най-упоритите гънки, без дори да е необходимо да разгъвате дъската за гладене. Уредът е подходящ за всички видове материи.
Защо да избереш уред за гладене с пара Esperanza EHI008?
✓ Мощен паров удар
✓ Подходящ за вертикално и хоризонтално гладене
✓ Максимална мощност: 1400 W
✓ Лесен и удобен за употреба
✓ Количество генерирана пара: 20 г/ мин
✓ Капацитет на воден резервоар: 220 мл
✓ Приблизително тегло: 800 г (без вода)
✓ Габаритни размери: 29 x 14 x 10 см
✓ Дължина на кабела: 160 см
✓ В комплекта ще откриете и щипка за притискане на плисета
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Уредът за гладене с пара на Esperanza е изключително удобен и лесен за употреба. Идеален за гладене и освежаване на дрехи, завеси, тапицерии и одеяла. Може да го използвате както в хоризонтално, така и във вертикално положение, а времето, което ще му е необходимо преди да започнете да го използвате е само 30 секунди. Да, загрява едва за 30 секунди. Високото налягане на парата, което уредът генерира се справя без проблем и с най-упоритите гънки, без дори да е необходимо да разгъвате дъската за гладене. Уредът е подходящ за всички видове материи.
Защо да избереш уред за гладене с пара Esperanza EHI008?
✓ Мощен паров удар
✓ Подходящ за вертикално и хоризонтално гладене
✓ Максимална мощност: 1400 W
✓ Лесен и удобен за употреба
✓ Количество генерирана пара: 20 г/ мин
✓ Капацитет на воден резервоар: 220 мл
✓ Приблизително тегло: 800 г (без вода)
✓ Габаритни размери: 29 x 14 x 10 см
✓ Дължина на кабела: 160 см
✓ В комплекта ще откриете и щипка за притискане на плисета
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Зелен |
| Функции | Противокапкова система, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Пара с висока мощност, Бутон за непрекъсната пара, Функция пара |
| Тип | Вертикален |
| Мощност | 1400 W |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 220 ml |
| Количество пара (g/min) | 20 |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Височина | 29 cm |
| Ширина | 14 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Дължина на кабела | 1.6 m |
| Тегло | 800 g |
| Гаранция | 24 месеца |