- -7,72 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, Verde |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Abur cu putere mare, Butonul de abur continuu, Funcția de aburi |
| Tip | Vertical |
| Putere | 1400 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Capacitate recipient apa | 220 ml |
| Debit abur (g/min) | 20 |
| Material talpa | Oţel |
| Inaltime | 29 cm |
| Latime | 14 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Greutate | 800 g |
| Garanție | 24 luni |