- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Включена отделна закачаща кука за лесно съхранение.
- Размери гладеща повърхност: 90 х 33 смТехническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Син |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 0 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Гладачна станция |
| Капацитет на водния резервоар | 0 l |
| Височина | 45.5 cm |
| Ширина | 34 cm |