- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 0 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σταθμός σιδερώματος |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0 l |
| Υψος | 45.5 cm |
| Πλάτος | 34 cm |