- -7,67 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Функции | Противокапкова система, Защита против прегряване, Бързо загряване, Индикатор за нивото на водата, Система за сигурност |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Незалепващо покритрие, Регулиране на температурата, Auto Steam |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | Розов |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Количество пара (g/min) | 30 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Брой на отворите за пара | 19 |
| Височина | 13.5 cm |
| Ширина | 11.2 cm |
| Дължина | 26.4 cm |