- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire, Indicatorul nivelului apei, Sistem de securitate |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Acoperiri non-stick, Reglarea temperaturii, Auto Steam |
| Tip | Orizontală |
| Putere | Roz |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Debit abur (g/min) | 30 |
| Material talpa | Ceramică |
| Numar gauri abur | 19 |
| Inaltime | 13.5 cm |
| Latime | 11.2 cm |
| Lungime | 26.4 cm |