- -2,05 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Оранжев, Розов, Син, Черен |
| Функции | Противокапкова система, Защита против прегряване, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Бутон за непрекъсната пара, Функция пара |
| Тип | Вертикален |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Количество пара (g/min) | 25 |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 13 cm |