- -2,05 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Portocaliu, Roz, Albastru, Negru |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Butonul de abur continuu, Funcția de aburi |
| Tip | Vertical |
| Trepte de viteza | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Debit abur (g/min) | 25 |
| Material talpa | Oţel |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 12 cm |
| Lungime | 13 cm |