- -5,62 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Син, Черен |
| Функции | Система против котлен камък, Противокапкова система, Защита против прегряване, Без кабел |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Вертикален |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Количество пара (g/min) | 25 |
| Парна струя (g/min) | 250 |
| Материал на гладещата повърхност | Инокс |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 10.5 cm |
| Дължина | 13 cm |