- -5,62 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Σύστημα κατά των διαρροών, Προστασία από υπερθέρμανση, Χωρίς καλώδιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 25 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 250 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Inox |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 10.5 cm |
| Μήκος | 13 cm |