- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Функции | Противокапкова система, Самопочистване, Автоматично изключване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Ultimate Anti-Calc |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 3000 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 0.400 l |
| Количество пара (g/min) | 40 |
| Парна струя (g/min) | 70 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Гаранция | 24 месеца |