- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Auto-curățare, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Ultimate Anti-Calc |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 3000 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 0.400 l |
| Debit abur (g/min) | 40 |
| Debit jet abur (g/min) | 70 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 13 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Garanție | 24 luni |