
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 61.7 cm |
| Πλάτος | 34.3 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Ψηφιακή οθόνη, Функция за сушене |
| Μήκος καλωδίου | 0 cm |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 4 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 120 м² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 290 |
| Εξουσία | 320 W |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Ικανότητα στεγνώματος | 26 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |