
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Culoare | alb |
| Înălţime | 61.7 cm |
| Lăţime | 34.3 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Funcții | Ionizare, Ecran digital, Funcția de uscare |
| Lungimea cablului | 0 cm |
| Capacitatea rezervorului de apă | 4 l |
| Gradul de viteză | 5 |
| Zona recomandată a camerei | 120 м² |
| Wifi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 290 |
| Putere | 320 W |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Capacitate de uscare | 26 l |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |