- -9,01 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 52 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 29 cm |
| Λειτουργίες | Οθόνη LED, Φίλτρο που πλένεται, Wi-Fi, Защита от преливане, Ένδειξη LED, Κλείδωμα για παιδιά, Защита от препълване, Защита на компресора, автоматично изключване при напълване, Child-Lock, Възможност за дрениране, Προστασία από υπερφόρτωση, Автоматична функция за изсушаване, Напомняне за промяна на филтъра, Sleep режим, 24-часов таймер |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση, Καθαρισμός |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 3 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 25 m², 5 м² |
| Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R290 |
| Εξουσία | 250 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 38 dB, 34 dB |
| Ροή αέρα | 140 m³/h |
| Ικανότητα στεγνώματος | 13 l |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 5°C - 35°C |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |