- -9,01 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 52 cm |
| Lăţime | 29 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Funcții | Display LED, Filtru de spălare, Wi-Fi, Protecția protecției, Indicator LED, Blocarea copiilor, Protecția protecției, Protecția compresorului, Oprirea automată la umplere, Child-Lock, Scurgere, Protecție la suprasarcină, Funcția automată de uscare, Memento pentru a schimba filtrul, Sleep режим, 24-часов таймер |
| Destinate pentru | Uscare, Purificare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 3 l |
| Gradul de viteză | 3 |
| Zona recomandată a camerei | 25 m², 5 м² |
| Wifi | DA |
| Tipul de agent frigorific | R290 |
| Putere | 250 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Nivel de zgomot | 38 dB, 34 dB |
| Flux de aer | 140 m³/h |
| Capacitate de uscare | 13 l |
| Interval de temperatură de funcționare | 5°C - 35°C |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |