- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Εσωτερικό, Εξωτερικό, Пътувания |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας με βάση |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 4 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 21.3 cm |
| Πλάτος | 10.5 cm |
| Μήκος | 6.4 cm |
| Βάρος | 0.150 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |