- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Interior, Exterior, Călătorii |
| Tip ventilator | Ventilatoare cu picior |
| Material | Plastic |
| Putere | 4 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Material elice | Plastic |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 21.3 cm |
| Latime | 10.5 cm |
| Lungime | 6.4 cm |
| Greutate | 0.150 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |