- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργίες | Ρύθμιση κατεύθυνσης |
| Χρήση | Εσωτερικό, Εξωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας με βάση |
| Υλικό | ABS |
| Εξουσία | 10 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | USB, Μπαταρίες |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Υψος | 20.5 cm |
| Πλάτος | 16.8 cm |
| Μήκος | 11.5 cm |
| Βάρος | 0.52 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |