- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Albastru |
| Functii | Ajustarea direcției |
| Utilizare | Interior, Exterior |
| Tip ventilator | Ventilatoare cu picior |
| Material | ABS |
| Putere | 10 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip alimentare | USB, Bateriile |
| Material elice | Plastic |
| Inaltime | 20.5 cm |
| Latime | 16.8 cm |
| Lungime | 11.5 cm |
| Greutate | 0.52 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |