- -69,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας οροφής |
| Υλικό | ABS |
| Εξουσία | 40 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 4 часа |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάση φόρμας | Κύκλος |
| Υψος | 20.5 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος | 60 cm |
| Βάρος | 3.07 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |