- -69,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de tavan |
| Material | ABS |
| Putere | 40 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Durata timer | 4 часа |
| Tip alimentare | Reţea |
| Forma baza | Cerc |
| Inaltime | 20.5 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Greutate | 3.07 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |