- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης, Οθόνη LED, Sleep mode |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 55 W |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 15 h |
| Υψος | 120 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |