- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Oscilaţie, Temporizator, Display LED, Sleep mode |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare turn |
| Material | Plastic |
| Putere | 55 W |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Trepte de viteza | 3 |
| Durata timer | 15 h |
| Inaltime | 120 cm |
| Greutate | 5 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |