- -23,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Προστασία από υπερθέρμανση, Οθόνη LED |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | Πλαστικό, Αλουμίνιο |
| Εξουσία | 45 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 12 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 103.8 cm |
| Πλάτος | 29.5 cm |
| Μήκος | 29.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 месеца |