- -23,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator, la distanta, Protecție împotriva supraîncălzirii, Display LED |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare turn |
| Material | Plastic, Aluminiu |
| Putere | 45 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Durata timer | 12 h |
| Tip alimentare | Reţea |
| Material elice | Plastic |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 103.8 cm |
| Latime | 29.5 cm |
| Lungime | 29.5 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 месеца |