- -11,25 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερφόρτωση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Υλικό | Πλαστικό, Αλουμίνιο, Πολυπροπυλένιο |
| Εξουσία | 100 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Βάση φόρμας | Ορθογώνιο |
| Υψος | 62 cm |
| Πλάτος | 57 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 месеца |