- -11,25 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Protecție la suprasarcină |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Material | Plastic, Aluminiu, Polipropilenă |
| Putere | 100 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Material elice | Plastic |
| Forma baza | Dreptunghiular |
| Inaltime | 62 cm |
| Latime | 57 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 месеца |