- -14,82 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας με βάση |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Εξουσία | 60 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υψος | 57 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Μήκος | 13.5 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |