- -14,82 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Înălțime reglabilă |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare cu picior |
| Material | Plastic, Metal |
| Putere | 60 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Inaltime | 57 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 13.5 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |