- -10,69 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μπρούντζος |
| Λειτουργίες | Ρύθμιση κατεύθυνσης |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας με βάση |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Εξουσία | 45 W |
| Επίπεδο θορύβου | 76 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υψος | 45 cm |
| Πλάτος | 32 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 36 μήνες |