- -10,69 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Bronz |
| Functii | Ajustarea direcției |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare cu picior |
| Material | Plastic, Metal |
| Putere | 45 W |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Trepte de viteza | 3 |
| Inaltime | 45 cm |
| Latime | 32 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 36 luni |