- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Τηλεκοντρόλ, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας οροφής |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 12 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 4 |
| Υψος | 20 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 40 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 месеца |