- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | la distanta, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de tavan |
| Material | Plastic |
| Putere | 12 W |
| Trepte de viteza | 4 |
| Inaltime | 20 cm |
| Diametru elice | 40 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 месеца |