- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσία | 100 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υλικό πτερυγίων | Μέταλλο |
| Βάση φόρμας | Ορθογώνιο |
| Μήκος καλωδίου | 1.7 m |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 50.8 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |