- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Material | Metal |
| Putere | 100 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Material elice | Metal |
| Forma baza | Dreptunghiular |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Diametru elice | 50.8 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |