- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Επιτραπέζιος ανεμιστήρας, Ανεμιστήρας δαπέδου, Ανεμιστήρας τοίχου |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 19.8 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Μήκος | 12.5 cm |
| Βάρος | 320 g |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 15.2 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |