- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Fan Desktop, Ventilatoare de podea, Ventilatoare de perete |
| Material | Plastic, Metal |
| Trepte de viteza | 3 |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 19.8 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 12.5 cm |
| Greutate | 320 g |
| Diametru elice | 15.2 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |