- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό, Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Ρύθμιση κατεύθυνσης, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου, Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | Πλαστικό, ABS |
| Εξουσία | 56 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 100.7 cm |
| Πλάτος | 19 cm |
| Μήκος | 11 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Βάρος | 2.9 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |