- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb, Argint |
| Functii | Oscilaţie, Ajustarea direcției, Temporizator, la distanta, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea, Ventilatoare turn |
| Material | Plastic, ABS |
| Putere | 56 W |
| Trepte de viteza | 10 |
| Tip alimentare | Reţea |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 100.7 cm |
| Latime | 19 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 2.9 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |