- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό, Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία για τα παιδιά, Sleep mode |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου, Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | Πλαστικό, ABS |
| Επίπεδο θορύβου | 26 - 44 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 15 min - 9 h |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 35 m² |
| Υψος | 58.4 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 2.68 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |