- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb, Argint |
| Functii | Oscilaţie, Temporizator, la distanta, Protecție împotriva supraîncălzirii, Protecția împotriva copiilor, Sleep mode |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea, Ventilatoare turn |
| Material | Plastic, ABS |
| Nivel zgomot | 26 - 44 dB |
| Trepte de viteza | 10 |
| Durata timer | 15 min - 9 h |
| Forma baza | Rundă |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 35 m² |
| Inaltime | 58.4 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 2.68 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |