- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тирбушони и други аксесоари |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Τιρμπουσόν |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Многофункционален |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος τιρμπουσόν | Κλασικό |
| Υψος | 5 cm |
| Πλάτος | 8 cm |
| Μήκος | 10.5 cm |